Hakkımızda

COŞTUR İNŞAAT OLARAK 1995 YILINDAN BERİ İNSANLARA EN HUZURLU OLDUKLARI VE AİLELERİYLE BİRLİKTE VAKİT GEÇİRMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUKLARI KONUTLARININ İNŞAASINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ. TRAKYA BÖLGESİNDE KALİTESİ, KONFORU VE GÜVENLİ KONUTLARIYLA TANINMIŞ OLAN FİRMAMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ TEMEL İLKE OLARAK EDİNMİŞTİR.

COŞTUR İNŞAAT BÜNYESİNDE OLAN VE İSMİNİ DÜNYADA 3 VE TÜRKİYE DE EŞİ BENZERİ OLMAYAN LONGOZ EKOSİSTEMİNDEN ALAN OTELİMİZİN TEMEL GAYESİ MİSAFİRLERİNE HAYATLARINDA GÜZEL BİR ANI OLARAK KALACAK BİR TATİL FIRSATI SUNMAKTIR. İĞNEADA LONGOZ HOTEL SAKLI CENNET İĞNEADA’DA TEMİZ VE KONFORLU ODALARIYLA; GÜLER YÜZLÜ, İŞİNDE DENEYİMLİ PERSONELİYLE MİSAFİRLERİNİ BEKLEMEKTEDİR.

HOTELİMİZ KIRKLARELİNİN DEMİRKÖY İLÇESİNİN İĞNEADA BELDESİNDE MERKEZİ BİR KONUMDA YER ALMAKTADIR. HOTELİMİZ İSTANBUL’A 230 KM, LONGOZ ORMANLARI MİLLİ PARKINA İSE YAKLAŞIK 2 KM MESAFEDEDİR.

DENİZE 50 METRE GİBİ ÇOK KISA BİR MESAFEDEN SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE EŞSİZ BİR DENİZ MANZARASI SUNMAKTAYIZ. AYRICA OTELİMİZE 50 METRE UZAKLIKTAKİ PLAJIMIZDA GÜNEŞİN VE TATİLİN TADINI ÇIKARTMA FIRSATI SİZLERİ BEKLEMEKTEDİR.

REZERVASYONLARINIZI HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN KOLAYLIKLA YAPTIRABİLİR, SİZİ BEKLEYEN EŞSİZ BİR TATİL FIRSATINDAN LONGOZ HOTEL KONFORUYLA YARARLANABİLİRSİNİZ.

Testimonials

Muhteşem bir hotel. Yeni yapıldığı için odalar yeni ve pırıl pırıl....

Burak Güzel - 2 Gece, Deniz Manzaralı Oda

Kaliteli hizmet ve güler yüzlü personeli ile bundan sonra ilk tercihimiz Longoz Hotel olacak!...

Songül ve Ahmet - 3 Gece, Standart Oda

Tek başıma yaptığım bu dinlendirici tatilde her konuda memnun kaldığım tesisi tavsiye ediyorum. İğneada'ya hoş geldin Longoz Hotel....

Kerem Gülmen - 2 Gece, Deniz Manzaralı Oda